UPDATE: Corona 5/03 – Aanpassing trainingen voor -13-jarigen

UPDATE 5 maart 2021
Na de samenkomst van het overlegcomité werden er voorlopig geen wijzigingen doorgevoerd in de huidige trainingsmomenten en -groepen van onze -13-jarigen. Het corona-uurooster blijft van kracht, alsook het turnen in bubbels van maximum 10 leden.

UPDATE 1 februari 2021
Het werd een enorme uitdaging om onze trainingen opnieuw onder de loep te nemen én een regeling uit te werken waarbij rekening werd gehouden met de verstrengde maatregelen, namelijk het turnen in bubbels van maximum 10 leden.

Kinderen onder de 13 jaar werden ingedeeld in groepen en trainen nu volgens een volledig aangepast uurrooster. Deze uurroosters kan u hieronder terugvinden. Elk lid dat kan blijven trainen, heeft een mail ontvangen met info over zijn/haar bubbel én het aangepaste uurrooster.

Aangepast trainingsrooster CAMPUS PLEINTJE
Aangepast trainingsrooster CAMPUS KERK

Gelieve zeker ook uw mailbox de komende weken in de gaten te houden. Soms zijn er op het laatste moment nog aanpassingen nodig, dan ontvangt u via het secretariaat van onze club (info@kwtv.be) de meest up-to-date-informatie.

UPDATE 29 januari 2021
Het akkoord dat door de ministers van Jeugd en Sport van de verschillende regeringen op 26 januari bereikt werd, wordt de komende dagen voorgelegd aan het Overlegcomité dat zal beslissen wanneer de nieuwe regels ingaan. Van zodra de beslissing door het Overlegcomité gekend is, zullen wij dit communiceren naar onze leden. 
Mogen er meerdere groepen in één zaal? Mag je outdoor met contact trainen? Telt mijn trainer mee in de 10 personen? Mag een trainer aan meerdere groepen lesgeven? Op deze vragen hebben wij op dit moment geen antwoord.
Voorlopig blijft alles zoals het was, enkel de kindjes tot en met 12 jaar kunnen komen sporten.
Meer info via https://www.gymfed.be/nieuws/update-2501-buitenschoolse-activiteiten

UPDATE 4 januari 2021
Vanaf maandag 4 januari 2021 zullen alle trainingen voor onze -13-jarigen weer opgestart worden. Dit uiteraard rekening houdende met alle veiligheidsvoorschriften in code oranje.

Opgelet!

In code oranje start de groep Freerunning Junior wel op, maar de Freerunners van de Senior-groep moeten jammer genoeg nog even wachten om naar de turnzaal te komen…

Gelieve dan ook alle andere genomen maatregelen zo goed en nauwgezet mogelijk na te leven.

Eerder nam de club al verschillende maatregelen die we strikt naleven in functie van de aangekondigde kleurcodes.

Het volledige document kan u hier nog eens nalezen.

We begrijpen uiteraard ook dat het beoordelen of u / uw kind mag komen turnen, dansen of freerunnen niet zo evident is. Daarom hebben wij een stappenplan opgesteld dat u kan helpen beslissen of het al dan niet veilig is om naar een training te komen.

U kan het stappenplan hier bekijken.

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. Wij gebruiken cookies om het inloggen op onze website te vergemakkelijken. U kunt deze cookies uitzetten via uw browser. Meer details over onze privacy: zie privacyverklaring onderaan.