Wedstrijden Tumbling 2018-2019

Ook dit jaar zullen al onze gymnasten Tumbling deelnemen aan wedstrijden ofwel in het circuit van tumbling B of C, ofwel in het circuit van recrea airtrack of recrea tumbling.

Legende kolom “Welk”
RT = Recreatoernooi
TU = wedstrijd tumbling (prov. voorronde)
VK TU = Vlaams kampioenschap tumbling
BK TU = Belgisch kampioenschap tumbling

DatumWelkWaarDisciplineNamen / resultaten / uren
10-11-2018RTHoogstraten
Meer info
AirtrackDe Borger Fien - Zilver

Nadenoen Kato - Brons

Seys Julie- Zilver

Vanmeerbeeck Marie - Goud
TumblingSeys Julie - Zilver
12+13-01-2019TUNiel
Meer info
C-niveau13 jaar
Clymans Sienna - 91,600 - 20e

De Meester Niena - 86,600 - 47e

Hendrickx Saar - 92,200 - 15e

Verhoeven Sam - gekwetst

14 jaar
Van Delm Diana - 96,300 - 4e

15 jaar
Stevenheydens Jolien - 99,800 - 6e
26+27-01-2019TUZonhoven
Meer info
B-niveauGoossens Hayley - 53.900 - 14e

Van Muylder Kobe - 53.300 - 9e
2+3-02-2019TUVosselaar
Meer info
C-niveau13 jaar
Clymans Sienna - 92.000 - 28e

De Meester Niena
85.900 - 48e

Hendrickx Saar - 92.100 - 28e

Verhoeven Sam - gekwetst

14 jaar
Van Delm Diana - 96.000 - 4e

15 jaar
Stevenheydens Jolien - 100.400 - 6e
9+10-02-2019RTKieldrecht
Meer info
Airtrack9-10 jaar
De Borger Fien - Goud

De Jonghe Nora - Zilver

Van Bockland Lena - Zilver

Van Waterschoot Milla - Zilver

Vanmeerbeeck Marie - Goud

Nadenoen Kato - Gekwetst

11-12 jaar
Debakker Emma - Goud

Hermans Dyenthe - Brons

Seys Julie - Zilver

Stevens Kyra - Brons
TumblingSeys Julie - Zilver
16+17-02-2019TUEeklo
Meer info
B-niveauVan Muylder Kobe - 46.500 - 17e

Goossens Hayley - 56.800 - 9e
16+17-03-2019TUSchelle
Meer info
C-niveau13 jaar
Clymans Sienna - 51e allround - 21e Prov A

De Meester Niena - 38e allround - 11e Prov A

Hendrickx Saar - 11e allround - 5e Prov A

Verhoeven Sam - 46e allround - 17e Prov A

14 jaar
Van Delm Diana - 3e allround en 1e Prov A

15 jaar
Stevenheydens Jolien - 7e allround en 3e Prov A
24-03-2019RTOostakker
Meer info
Airtrack11-12 jaar
Debakker Emma - Zilver
Hermans Dyenthe - Zilver
Seys Julie - Brons
Stevens Kyra - Zilver

9-10 jaar
De Borger Fien - Goud
De Jonghe Nora - Zilver
Nadenoen Kato - Goud
Van Bockland Lena - Zilver
Van Waterschoot Milla - Brons
Vanmeerbeeck Marie - Goud
Tumbling11-12 jaar
Seys Julie - Zilver
30+31-03-2019TUBeveren-Waas Meer info
B-niveauVan Muylder Kobe - 17e - niet geselecteerd VK
Goossens Hayley - 22e - geselecteerd VK
27+28-04-2019VK TUAssebroek (Brugge)
Meer info
B-niveauGoossens Hayley
12e plaats van de 43 deelnemers.
Proficiat!

11+12-05-2019RTWillebroek
Meer info
AirtrackDe Borger Fien
De Jonghe Nora
Debakker Emma
Hermans Dyenthe
Nadenoen Kato
Seys Julie
Stevens Kyra
Van Bocklans Lena
Van Waterschoot Milla
Vanmeerbeeck Marie
TumblingSeys Julie
Lange Mat
Minitrampoline
Dubbele Minitrampoline
Afdelingen Rakkers, Meisjes, Juffers en Freerunning van onze club.
18-05-2019BK TUSt-Gillis-bij-Dendermonde
Meer info
B-niveauGoossens Hayley bij meisjes 16 jaar

12u30 - 12u50 opwarming
12u50 - 13u15 wedstrijd
14u00 prijsuitreiking
25-05-2019VK TUZonhoven
Meer info
C-niveau13 jaar M - blok 3
Hendrickx Saar
19u20 - 20u25
Prijsuit: 20u25

14 jaar M - blok 2
Van Delm Diana
18u15 - 19u20
Prijsuit: 20u25

15 jaar M - Blok 2
Stevenheydens Jolien
08u30 - 09u30
Prijsuit: 11u30


Niet geselecteerd:
Clymans Sienna
De Meester Niena
Verhoeven Sam
26-05-2019TeamcupZonhoven
Meer info
Teamcup2Deelnemers ploeg 1
Van Muylder Kobe
Goossens Hayley
Van Delm Diana
Stevenheydens Jolien
Blok 10
17u00 - 17u55

Deelenemers ploeg 2
Hendrickx Saar
Clymans Sienna
De Meester Niena
Verhoeven Sam
Blok 8
15u45 - 16u40

19u45 - 20u05 finale
20u05 - 20u30 prijsuitreiking