Wedstrijden Tumbling 2018-2019

Ook dit jaar zullen al onze gymnasten Tumbling deelnemen aan wedstrijden ofwel in het circuit van tumbling B of C, ofwel in het circuit van recrea airtrack of recrea tumbling.

Legende kolom “Welk”
RT = Recreatoernooi
TU = wedstrijd tumbling (prov. voorronde)
VK TU = Vlaams kampioenschap tumbling
BK TU = Belgisch kampioenschap tumbling

DatumWelkWaarDisciplineNamen / resultaten / uren
10-11-2018RTHoogstraten
Meer info
AirtrackDe Borger Fien - Zilver

Nadenoen Kato - Brons

Seys Julie- Zilver

Vanmeerbeeck Marie - Goud
TumblingSeys Julie - Zilver
12+13-01-2019TUNiel
Meer info
C-niveau13 jaar
Clymans Sienna - 91,600 - 20e

De Meester Niena - 86,600 - 47e

Hendrickx Saar - 92,200 - 15e

Verhoeven Sam - gekwetst

14 jaar
Van Delm Diana - 96,300 - 4e

15 jaar
Stevenheydens Jolien - 99,800 - 6e
26+27-01-2019TUZonhoven
Meer info
B-niveauGoossens Hayley - 53.900 - 14e

Van Muylder Kobe - 53.300 - 9e
2+3-02-2019TUVosselaar
Meer info
C-niveau13 jaar
Clymans Sienna - 92.000 - 28e

De Meester Niena
85.900 - 48e

Hendrickx Saar - 92.100 - 28e

Verhoeven Sam - gekwetst

14 jaar
Van Delm Diana - 96.000 - 4e

15 jaar
Stevenheydens Jolien - 100.400 - 6e
9+10-02-2019RTKieldrecht
Meer info
Airtrack9-10 jaar
De Borger Fien - Goud

De Jonghe Nora - Zilver

Van Bockland Lena - Zilver

Van Waterschoot Milla - Zilver

Vanmeerbeeck Marie - Goud

Nadenoen Kato - Gekwetst

11-12 jaar
Debakker Emma - Goud

Hermans Dyenthe - Brons

Seys Julie - Zilver

Stevens Kyra - Brons
TumblingSeys Julie - Zilver
16+17-02-2019TUEeklo
Meer info
B-niveauVan Muylder Kobe - 46.500 - 17e

Goossens Hayley - 56.800 - 9e
16+17-03-2019TUSchelle
Meer info
C-niveau13 jaar
Clymans Sienna - 51e allround - 21e Prov A

De Meester Niena - 38e allround - 11e Prov A

Hendrickx Saar - 11e allround - 5e Prov A

Verhoeven Sam - 46e allround - 17e Prov A

14 jaar
Van Delm Diana - 3e allround en 1e Prov A

15 jaar
Stevenheydens Jolien - 7e allround en 3e Prov A
24-03-2019RTOostakker
Meer info
Airtrack11-12 jaar - 9u40 - 10u10
Debakker Emma
Hermans Dyenthe
Seys Julie
Stevens Kyra

9-10 jaar - 14u10 - 14u40
De Borger Fien
De Jonghe Nora
Nadenoen Kato
Van Bocklans Lena
Van Waterschoot Milla
Vanmeerbeeck Marie
Tumbling11-12 jaar - 8u30 - 9u10
Seys Julie
30+31-03-2019TUBeveren-Waas Meer info
B-niveauZat 30/3
Van Muylder Kobe
Blok 8 - 17j J
11u15 - 12u00
Prijs: 12u00

Zat 30/03
Goossens Hayley
Blok 6 - 16j M
14u05 - 14u50
Prijs: 14u50
27+28-04-2019VK TUAssebroek (Brugge)
Meer info
B-niveauNa selectie
Goossens Hayley
Van Muylder Kobe
11+12-05-2019RTWillebroek
Meer info
AirtrackDe Borger Fien
De Jonghe Nora
Debakker Emma
Hermans Dyenthe
Nadenoen Kato
Seys Julie
Stevens Kyra
Van Bocklans Lena
Van Waterschoot Milla
Vanmeerbeeck Marie
TumblingSeys Julie
Lange MatAfdelingen Rakkers, Meisjes, Jongens, Juffers en Jongelingen van KWTV
18+19-05-2019BK TUSt-Gillis-bij-Dendermonde
Meer info
B-niveauNa selectie op Vlaams Kamp.
Goossens Hayley
Van Muylder Kobe
25+26-05-2019VK TUZonhoven
Meer info
C-niveauNa selectie
13 jaar
Clymans Sienna
De Meester Niena
Hendrickx Saar
Verhoeven Sam

14 jaar
Van Delm Diana

15 jaar
Stevenheydens Jolien